У 1987 році шахта “ Південнодонбаська №3 ” побудувала садочок №7 “ Золота рибка ”. Садочок був збудований за самим сучасним проектом того часу, великі, світлі, просторі гральні та спальні кімнати, музичний зал, басейн, обладнані всім необхідним кухня, пральня, медичний кабінет.

З 1999 року ДНЗ “Золота рибка” перейшов в комунальну власність і був підпорядкований міському відділу освіти. А у 2017 році “Золота рибка” відзначає ювілей – 30 років.

Незважаючи на труднощі дошкільний заклад зберіг найцінніше, що в нього було - це педагогічні кадри, їх досвід та знання. В дитячому закладі №2 працюють вихователі, педагогічний стаж яких перевищує 20 років. Це Бєлицька Лариса Валентинівна, Пивовар Ніна Олексіївна, Ткаченко Валентина Андріївна, інструктор з фізичної культури Крисько Ірина Василівна, музичні керівники Варецька Ольга Миколаївна та Повх Світлана Георгіївна, а також технічний персонал, який багато років не зраджує своєму рідному закладу: Кулик Тетяна Віталіївна, Анікіна Лідія Василівна, Шубіна Олена Миколаївна, Заіченко Валентина Михайлівна. Більшість педагогичних працівників мають вищу освіту, деяким педагогам присвоєна друга, перша та вища кваліфікаціна категорія, це завідуюча Кіщенко Ольга Віталіївна, музичний керівник Варецька Ольга Миколаївна, інструктор з фізичної культури Крисько Ірина Василівна, вчитель-логопед Камишна Ірина Валеріївна та вихователі Пивовар Ніна Олексіївна, Крулькевич Ольга Іванівна, Іванова Ірина Миколаївна, Міколута Юлія Валеріївна.

На сьогоднішній день в дитячому закладі №2 “ Золота рибка ” працює 11 груп, з них 2 групи раннього віку, 8 груп дошкільного віку та 1 логопедичну. Загальна кількість дітей – 275. В закладі працює 67 осіб. З них : 31 – педагоги, з них: завідуюча, вихователь-методист, практичний психолог, соціальний педагог, інструктор з фізичної культурі, вчитель-логопед, старша медична сестра, дієтсестра. ДНЗ №2 має одну спеціалізовану групу – логопедичну, головною метою якої є забезпечення навчання, виховання та розвитку дітей з вадами мовлення, а також попередження мовленнєвих порушень та неуспішності у школі. В закладі обладнано логопедичний кабінет в якому розміщено методичний матеріал та обладнання, необхідні для успішної роботи вчителя-логопеда з дітьми. Основна увага в закладі приділяється питанням збереження та зміцнення здоров’я дітей та їх особистому розвитку.

Колектив дитячого закладу робить все можливе, щоб життя в дитячому закладі було справжнім святом для дітлахів.

Кол-во просмотров: 43