ПРО SCHOOL CHAMPION

/Files/images/teacher_02.jpgОсвіта Ключ до життєвого успіху – освіта. Ключ до ефективного лідерства – комунікація. Команда School Champion вірить у те, що одним із драйверів трансформацій в сучасній освіті мають бутиінформаційні технології, які полегшують комунікацію, додають прозорості та спрощують контроль.

Система шкільного менеджменту School Champion дозволяє школам та іншим навчальним закладам знайти свою цифрову ідентичність в інтернеті, педагогам – більш ефективно проводити заняття, батькам – бути в курсі навчального життя своїх дітей, адміністраторам – відстежувати процес переходу освіти на новий рівень можливостей.

Коментарi